Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 9

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 9

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/gpd24/public_html/index.php:1) in /home/gpd24/public_html/index.php on line 18
Gazeta Przemysłu Drzewnego - GPD24.pl - Produkty i komponenty
Ulica:

Miejscowość:

Kod pocztowy:

lubię to!
  Kontakt
   Wydawca
   Redakcja
  
  „...wszędzie tam, gdzie przerabia się drewno...”
Produkty i komponenty
GO Cleaner usunie z pił, frezów czy wierteł zabrudzenia powstające podczas cięcia nawet świeżego drewna. 
Emulsje parafinowe powinny być też stosowane dla wydłużenia żywotności elementów drewnianych, choćby brzegów desek i klocków palet, które są narażone na większy nacisk i wpływ warunków atmosferycznych.
Proces szlifowania drewna oraz materiałów lakierniczych jest tak istotny dla producenta ekskluzywnych podłóg drewnianych, że od lat stosuje wyłącznie papiery ścierne fińskiej firmy.
Opublikowano w wydaniu Nr 5 (208) Maj 2014
Bardzo poważnym, lecz jednak bardzo często spotykanym błędem jest stosowanie do konstrukcji drewnianych - dachów, stropów, ścian - tarcicy niesuszonej i niestruganej.
Opublikowano w wydaniu Nr 4 (207) Kwiecień 2014
W odróżnieniu od kilku europejskich dostawców regałów wspornikowych dla branży drzewnej, prowadzących wyłącznie sprzedaż produktów wytwarzanych w zachodnich zakładach, francuska Grupa PROVOST zdecydowała się na utworzenie zakładu produkcyjnego w Polsce, z myślą o kompleksowej obsłudze polskich klientów, nie tylko na etapie projektowania i montażu regałów wspornikowych, ale także obsługi serwisowej i szybkiego dostępu do wszystkich elementów wymiennych lub pozwalających na rozbudowę systemów składowania.  
Opublikowano w wydaniu Nr 4 (207) Kwiecień 2014
Jagram-Pro nie rezygnuje z programu ogrodowego, ale konsekwentnie rozwija potencjał produkcyjny w kierunku produkcji elementów gięto-klejonych informuje w rozmowie z „Gazetą Przemysłu Drzewnego” Waldemar Myśliński, wiceprezese Jagram-Pro SA w Suszu. 
Opublikowano w wydaniu Nr 4 (207) Kwiecień 2014
Zanim wybrano klej do produkcji sosnowej kantówki klejonej, w której specjalizuje się śląska firma ENVUN, przeprowadzono badania, również u odbiorców kantówki.
Opublikowano w wydaniu Nr 3 (206) Marzec 2014
Przygnębienie to dominujący nastrój panujący obecnie w europejskim
handlu drewnem egzotycznym, ale Cross Trade z Bremy ma nadzieję na wzrost sprzedaży drewna egzotycznego w Europie Środkowej. 
Opublikowano w wydaniu Nr 3 (206) Marzec 2014
Atuty drewna w konstrukcji podłóg sportowych mogą służyć ich użytkownikom przez długi czas, pod warunkiem spełnienia kilku podstawowych zasad. Dotyczą one zarówno wykonania konstrukcji, jak i warunków użytkowania i konserwacji podłogi.
Opublikowano w wydaniu Nr 3 (206) Marzec 2014
Przygotowanie drewna liściastego do celów budowlanych uważa się za zbyt wymagające i kosztowne. Znalazła się jednak firma, która postanowiła to zmienić i wyprodukować atrakcyjny produkt budowlany, charakteryzujący się wysokimi parametrami, który jednocześnie jest konkurencyjny cenowo dzięki efektywnej technologii i optymalnemu wkładowi materiałowemu.