Już za tydzień startuje piąta edycja targów Warsaw Home & Contract

Już za tydzień startuje piąta edycja targów Warsaw Home & Contract

Od 27 do 30 października w halach Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się piąta edycja targów Warsaw Home & Contract. Są to największe w Europie Środkowo-Wschodniej międzynarodowe biznesowe targi wnętrz. Wśród wystawców nie zabraknie Gazety Przemysłu Drzewnego – znajdziecie nas na stoisku D1.04.

Warsaw Home & Contract to wydarzenie skierowane do polskich i zagranicznych producentów, właścicieli sklepów, architektów, projektantów wnętrz i klientów indywidualnych. Będą to największe targi meblowe i wnętrzarskie w Europie w 2021 roku. Do tej pory swój udział w nich potwierdziło blisko 500 wystawców, a także około 30 tysięcy odwiedzających. Piąta edycja targów odbędzie się na rekordowej powierzchni wystawienniczej 145 tys. mkw. W tym roku wystawcy mogą również liczyć na specjalne pakiety obejmujące zakup i wykonanie stoiska z wykorzystaniem innowacyjnego systemu zabudowy MDF. Oprócz tego wystartowała platforma sprzedażowa online desho, która uzupełnia i rozwija asortyment targowy, zapraszając do współpracy producentów, którzy nie znaleźli się w gronie wystawców.

Obecny plan zakłada organizację targów w sześciu halach Ptak Warsaw Expo. W ramach wydarzenia odbędzie się 5 tematycznych imprez targowych: Warsaw Home Furniture, Warsaw Home Textile, Warsaw Home Light, Warsaw Home Kitchen oraz Warsaw Home Build dla wystawców z branży budowlanej, wykończeniowej, a także łazienkowej i instalacyjnej.

Warsaw Home & Contract zyskały również dofinansowanie rządowe na zaproszenie kupców oraz przedstawicieli sieci handlowych z różnych krajów. Dla wystawców stanowi to ogromną szansę – unikalną w skali europejskiej – na to, by dotrzeć ze swoją ofertę na nowe rynki i dynamiczniej się rozwijać.

Targom będą towarzyszyć wydarzenia specjalne jak: Design Forum z udziałem gwiazd branży wnętrzarskiej z całego świata; wystawa IDEAS pokazująca koncepty obiecujących architektów i projektantów oraz Poland Design Festival, którego nadrzędnym celem jest promocja polskiego designu.

~ kor