Kurier dostarczy drewno kominkowe

Kurier dostarczy drewno kominkowe

Firma Drewnex, jeden z największych krajowych producentów drewna kominkowego i opałowego, przedstawił swoje noworoczne propozycje dla klientów detalicznych i hurtowych. W ofercie firmy znalazło się m.in. suszone komorowo drewno kominkowe, zamówienie dostawy kurierem oraz drewno workowane dla hurtowników.

Suszone drewno bez sezonowania? To możliwe! W najnowszej ofercie firmy Drewnex pojawiło się suszone komorowo dębowe drewno kominkowe. Jest gotowe do użycia tuż po zakupie, jego wilgotność to około 20 proc., jest drobno łupane, o długości szczap od 30 do 35 cm. A wszystko to dzięki nowoczesnej suszarni o kubaturze 2000 m3 i działającej 24 godziny na dobę linii produkcyjnej.

Dostawa w całej Polsce

Kolejną nowością w Drewnexie jest możliwość zamówienia drewna z dostawą kurierską. Dzięki temu suszone drewno może dotrzeć na palecie do najdalszych zakątków Polski. Oczywiście możliwy jest też odbiór osobisty w siedzibie firmy w podwrocławskich Piecowicach.

Workowane drewno w hurcie

Z początkiem roku Drewnex wychodzi również z ciekawą propozycją skierowaną wyłącznie do odbiorców hurtowych! Oferta firmy powiększyła się o workowane dębowe drewno kominkowe. Można zamawiać drewno do sezonowania o standardowej wilgotności oraz suszone komorowo, gotowe do użycia tuż po zakupie. Minimalna ilość zamówienia hurtowego to 24 palety. Na każdej znajdują się 72 worki drewna, które doskonale nadają się do sprzedaży detalicznej w sklepach, hurtowniach, składach opału czy na stacjach paliw. Workowane drewno dębowe można zamówić z transportem lub odebrać je osobiście.

Właściwy adres

Drewnex to nowoczesne, dbające o ekologię, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym, którego fundamentem jest rodzinna firma założona w 2000 r.

Przetwarzamy 150 tys. m3 drewna tartacznego rocznie, kubatura naszej suszarni wynosi 2 tys. m3, a nad najwyższą jakością naszych produktów pracuje zespół złożony z blisko pół tysiąca wykwalifikowanych pracowników – mówi Michał Załęcki, specjalista ds. sprzedaży firmy Drewnex. – Nasze wyroby dostarczamy do klientów własnymi pojazdami aż do 10 krajów. Nasza flota liczy ponad 100 aut i jest regularnie unowocześniana przez najnowsze modele pojazdów dedykowanych do transportu ciężkiego. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających kontrahentów! Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić tanio drewno tartaczne, to trafiłeś pod właściwy adres.

Drewno z legalnych źródeł

Filarem firmy jest produkcja oraz handel drewnem kominkowym i opałowym. Drewnex jest jego największym producentem na południu Polski. Firma mieści się w Piecowicach koło Wrocławia. Stąd jej produkty docierają do najdalszych zakątków Polski i Europy.

Nasze drewno pochodzi wyłącznie z legalnych źródeł, z Lasów Państwowych – zaznacza Michał Załęcki. – W sprzedaży posiadamy pocięte i rozłupane, spakowane na paletach drewno w kilku gatunkach – drewno kominkowe liściaste, jak dąb, brzoza, jesion, buk i grab oraz drewno kominkowe iglaste, jak świerk i sosna.  

***

Wejdź na Drewnex24.pl

Sprzedaż detaliczna i hurtowa drewna do kominków i pieców odbywa się za pośrednictwem strony internetowej Drewnex24.pl lub poprzez kontakt ze sprzedawcą pod numerami tel. 71 750 25 25 (dla klientów detalicznych) oraz 571 550 786 (dla klientów hurtowych). Tutaj dowiesz się, jaka jest kaloryczność i cena wybranego 1 m3 drewna opałowego, jaka jest cena transportu i koszt całego zamówienia, poznasz najnowsze promocje, oferty i rabaty. Ponadto na blogu strony Drewnex24.pl znajdziesz wiele interesujących publikacji związanych ze sprzedażą, kupnem i przechowywaniem drewna na opał oraz ogrzewaniem kominkowym.

~ Artykuł promocyjny