Udarowe końcówki wkrętakowe Högert Technik

<strong>Udarowe końcówki wkrętakowe Högert Technik</strong>

Oferta końcówek wkrętakowych marki Högert Technik powiększyła się o nowe końcówki udarowe o długości 25 i 50 mm, charakteryzujące się zwiększoną wytrzymałością w stosunku do standardowych produktów tego typu.

Specjalnie zaprojektowana geometria końcówki wkrętakowej z przewężonym profilem, skręcając się podczas pracy, absorbuje maksimum momentu obrotowego. Dzięki temu zarówno końcówka, jak i sam wkręt chronione są przed uszkodzeniem. Dodatkowo podczas stosowania z zakrętarką udarową gwarantują równomierną, płynną pracę na całej długości wkręta, bez konieczności dociskania czy charakterystycznego efektu szarpania, a przede wszystkim bez zagrożenia wyrwaniem klucza z ręki po wkręceniu do końca.

Końcówka wkrętakowa udarowa HT1S165-HT1S172. fot. Högert

Udarowe końcówki wkrętakowe wykonane zostały z najwyższej jakości stali stopowej S2, co gwarantuje maksymalną wytrzymałość, a jednocześnie ich dużą elastyczność. Poddawane są procesowi hartowania na zimno, co zapewnia im twardość na poziomie 58-61 HRC oraz odporność na odkształcenia i pęknięcia. Posiadają profil sześciokątny w rozmiarze 1/4”. Wykonane są zgodnie z normą DIN 3126.

Kod kolorystyczny ułatwia szybką identyfikację typu końcówki wkrętakowej.

Przeznaczone są do stosowania w zakrętarkach udarowych czy wiertarko-wkrętarkach, które znacznie przyspieszają pracę. Szczególnie polecane są do prac o wysokiej częstotliwości i przy dużych obciążeniach. Zapakowane są po 2 sztuki (50 mm) i 5 sztuk (25 mm) w praktyczne opakowanie wielorazowego użytku, umożliwiające wygodne przechowywanie oraz zmniejszające ryzyko ich zgubienia.

Udarowe końcówki wkrętakowe dostępne są w sprzedaży od sierpnia br. Można je znaleźć w sklepie internetowym marki oraz u dystrybutorów w całym kraju.  

~kafal