Za miesiąc 6. edycja Forum Holzbau Polska

Za miesiąc 6. edycja Forum Holzbau Polska

25-26 kwietnia w Hotelu Windsor w Jachrance odbędzie się 6. edycja Forum Holzbau Polska – spotkania dla profesjonalistów branży konstrukcji drewnianych.

Wydarzenie łączy strefę konferencyjną oraz przestrzeń wystawienniczą. W sali konferencyjnej prezentowanych będzie 12 prelekcji w formule „praktycy dla praktyków”. Będą to realizacje w technologiach szkieletowych czy drewna masywnego CLT, zarówno obiektów mieszkalnych, hoteli czy przedszkoli.

Drugiego dnia konferencji w osobnej sali konferencyjnej ruszy sesja studencka Holzbau Master, w której zaprezentują wyniki swoich prac dyplomowych młodzi absolwenci polskich uczelni: Politechniki Warszawskiej, Politechniki Śląskiej, SGGW w Warszawie oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Swobodna atmosfera przerw kawowych w przestrzeni wystawienniczych to okazja spotkania z dostawcami technologii i surowców do produkcji domów drewnianych, którzy przygotowują ponad 40 stoisk wystawienniczych.
Wieczór branżowy to okazja do intensywnego networkingu, nawiązywania kontaktów z architektami, konstruktorami, wykonawcami. Tej formy nie da się zastąpić nawet najbardziej intensywnymi działaniami online.

Forum Holzbau już w kwietniu! Obowiązują bilety wstępu, które można zakupić online.

Więcej informacji: www.forum-holzbau.pl