Casadei działa z pełną mocą

Casadei działa z pełną mocą

Casadei zainwestowała w skrupulatny plan ochrony przed Covid-19, który oparty został na higienie i zachowaniu dystansu pomiędzy miejscami pracy. Wysiłek ten przyniósł pozytywne rezultaty ponieważ w firmie nie zanotowano ani jednego przypadku infekcji wirusem. Ponadto utrzymano pracę wszystkich wydziałów dzięki czemu zrealizowano wszystkie pilne dostawy.

W środę, 29 kwietnia, we Włoszech została oficjalnie wznowiona działalność produkcyjna. Jak poinformowała firma Casadei od tego dnia jej, zlokalizowany w San Marino, zakład działa znów z pełną mocą i jest gotowy reagować na potrzeby partnerów i klientów. W najbardziej krytycznym czasie Casadei co prawda nie zaprzestała produkcji lecz tylko ją ograniczyła stosując się do wytycznych odpowiednich władz. Firma zainwestowała oczywiście w skrupulatny plan ochrony przed Covid-19, który oparty został na higienie i zachowaniu dystansu pomiędzy miejscami pracy. Wysiłek ten przyniósł pozytywne rezultaty ponieważ w firmie nie zanotowano ani jednego przypadku infekcji wirusem. Ponadto utrzymano pracę wszystkich wydziałów dzięki czemu zrealizowano wszystkie pilne dostawy. Od środy firma Casadei działa więc z pełną mocą. Aby zapewnić sprawny przebieg wszystkich procesów produkcyjnych jest także w stałym kontakcie ze swoimi dostawcami. Można więc śmiało kontaktować się z odpowiednimi działami w sprawach ofert, problemów technicznych czy też szkoleń. Casadei potwierdza także udział w najważniejszych targach branży drzewnej, które zostały przełożone. Mowa tutaj o takich imprezach wystawienniczych jak organizowane w Mediolanie targi Xylexpo 2020, które w tym roku odbędę się w dniach od 10 do 13 listopada czy też odbywających się w Walencji FIMMA Maderalia 2020, które przesunięto na listopad-grudzień. Pokazywane tam nowości pozwolą przywrócić obecność firmy na wszystkich rynkach.

Firma Casadei zwraca się także z prośbą do partnerów i klientów na całym świecie aby na bieżąco informowali o sytuacji na swoich rynkach. Prognozy dotyczące ewentualnych terminów wznowienia przez nich działalności pozwolą z kolei na podjęcie odpowiednich decyzji związanych z produkcją w zakładzie w San Marino. Oprócz tego firma oczekuje także wszelkich sugestii, które pozwolą na sprawny i szybki powrót do wcześniejszego poziomu współpracy.

~Tomasz Bogacki