Bezpłatne spotkania on-line dla przedsiębiorców drzewnych

Bezpłatne spotkania on-line dla przedsiębiorców drzewnych

Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich – rusza cykl bezpłatnych spotkań on-line w ramach Inteligentnej Specjalizacji Drewno i Meblarstwo.

W ramach Inteligentnej Specjalizacji Drewno i Meblarstwo rozpoczyna się seria bezpłatnych spotkań, na których porozmawiamy o Funduszach Europejskich!

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22 sierpnia 2023 roku, g. 13:00-15:00 – Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (PIFE) w Elblągu. (LINK)

Drugie spotkanie zaplanowano na 7 września 2023 roku, g. 13:00-15:00 – Porozmawiajmy o Programie Horyzont Europa. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Krajowego Punktu Kontaktowego Programu Horyzont Europa. (LINK)

Trzecie spotkanie odbędzie się 21 września 2023 roku, g. 13:00-15:00 – Porozmawiajmy o Funduszach Europejskich dla Polski Wschodniej. W spotkaniu weźmie udział przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Olsztynie. (LINK)

Na spotkanie obowiązują zapisy, zapraszamy do wypełnienia formularzy rejestracyjnych zlokalizowanych w powyższych linkach, w odpowiedzi, na które otrzymają Państwo link do spotkania za pośrednictwem platformy MS Teams. Do udziału w spotkaniu nie jest potrzebna zainstalowana aplikacja. Wystarczy wejść w otrzymany link i automatycznie dołączą Państwo do spotkania jako goście. 

Wszystkie spotkania poprowadzi prof. Joanna Hołub-Iwan.

~ kor