BIFA WOOD Vietnam dopiero w sierpniu

BIFA WOOD Vietnam dopiero w sierpniu

Od czasu ogłoszenia nowego wariantu COVID-19 organizatorzy BIFA Wood Vietnam uważnie obserwują sytuację, postanawiając przełożenie terminu targów na 18-21 sierpnia 2021.

Zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników BIFA Wood Vietnam, w tym lokalnych, krajowych i społeczności międzynarodowej są najwyższym priorytetem organizatorów.

Wietnam i kraje na całym świecie wprowadzają różne ograniczenia, w tym dotyczące podróży i imprez masowych, co poskutkowało zmianą terminu.

BIFA Wood Vietnam 2021 będzie platformą internetową, gdzie wystawcy i zwiedzający będą mogli poprzez sieć nawiązywać kontakty handlowe i poznawać najnowsze technologie z branży.

W 2021 roku targi BIFA Wood Vietnam będą organizowane w nowej hali wystawienniczej WTC Binh Duong New City Expo w Binh Duong w Wietnamie.

BIFA WOOD Vietnam organizowana jest wspólnie przez dwie najbardziej wpływowe marki na południowym wschodzie: azjatycki sektor drewna i obróbki drewna: Binh Duong Furniture Association (BIFA) i magazyn Panels&Furniture.

Więcej informacji na temat BIFA WOOD Vietnam można znaleźć na stronie www.bifawoodvietnam.com

~kafal