Dołącz do platformy Akademii Pfleiderer i rozwijaj swoje umiejętności

Dołącz do platformy Akademii Pfleiderer i rozwijaj swoje umiejętności

Chcesz się dowiedzieć, jak pracować z produktami Pfleiderer oraz rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie? Dołącz do platformy e-learningowej i korzystaj z szerokiej bazy szkoleń, seminariów, filmów instruktażowych oraz instrukcji technicznych. Platforma oferuje mnóstwo korzyści m.in. dla stolarzy oraz wykonawców. A pierwsze 100 osób, które się zarejestrują, otrzymają praktyczny prezent!

Platforma Akademii Pfleiderer to szybki dostęp do wiedzy bez wychodzenia z domu, a także prosty sposób na podnoszenie swoich kompetencji i podtrzymywanie relacji biznesowych. Specjaliści umiejętnie wprowadzają w świat produktów Pfleiderer, dzięki czemu praca z nimi jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza. Platforma stanowi doskonałe źródło solidnej wiedzy produktowej zarówno teoretycznej, jak i praktycznej – w postaci filmów i instrukcji. Aby skorzystać z oferty kursów oraz przydatnych materiałów, wystarczy zarejestrować się na stronie: https://www.pfleiderer-szkolenia.com/. Pierwsze 100 osób za rejestrację otrzymuje praktyczny zestaw narzędzi od Pfleiderer.

Jak to działa?

Treści na platformie zostały pogrupowane w pięć modułów: szkolenia produktowe, szkolenia live (webinary), filmy, materiały do pobrania oraz wyniki. Pierwszy moduł gromadzi szkolenia na temat firmy oraz  produktów. W drugim znajdują się informacje na temat tego, jak przystąpić do webinarów, oraz nagrania z cyklicznych webinarów produktowych. W trzecim filmy m.in.  instruktażowe i reklamowe, a w czwartym – materiały pozwalające utrwalić i rozwinąć wiedzę. Piąty moduł stanowi zaś rejestr dokonań i wykonanych testów. Platforma jest nie tylko intuicyjna w nawigacji, lecz także stale rozwijana – regularnie pojawiają się na niej nowe treści szkoleniowe.

Baza wiedzy i filmy instruktażowe

Warto zajrzeć do zakładek: „SZKOLENIA PRODUKTOWE” oraz „FILMY”, gromadzą szeroki zasób wiadomości, w których można znaleźć istotne informacje o firmie i produktach, w tym przydatne treści wideo. Szkolenia eksperckie obejmują takie grupy produktów, jak m.in. Płyty surowe, Płyty laminowane i PrimeBoard, HPL i Elementy płaskie, HPL Compact, Blaty robocze i Blaty Duropal Compact oraz Duropal XTerior Compact. Każda z ukończonych części szkoleniowych kończy się testem sprawdzającym, a jego zaliczenie – wygenerowaniem indywidualnego Certyfikatu Akademii Pfleiderer, który można pobrać ze strony. To doskonały sposób na potwierdzenie nabytych kompetencji. W publikowanych materiałach wideo znajduje się z kolei wiele informacji na temat HPL, Blatów Duropal Compact i innych produktów.

Spotkaj się z nami na żywo

Rejestracja na platformie e-learningowej otwiera również dostęp do webinarów prowadzonych na żywo. Można więc bez wychodzenia z domu poszerzać swoją wiedzę i brać udział w wydarzeniach organizowanych zdalnie. Osoby zapisane do platformy e-learningowej otrzymują indywidualne zaproszenia do udziału w webinarze. Każda z zarejestrowanych osób samodzielnie decyduje, w jakim spotkaniu chce wziąć udział oraz jaki temat ją interesuje.

Co ważne, wszystkie spotkania na żywo są rejestrowane i gromadzone na platformie, dzięki czemu użytkownicy mogą je obejrzeć w dowolnej chwili, a także pobrać.

Platforma e-learningowa Pfleiderer to proste w obsłudze i niezwykle bogate w treści narzędzie, które pozwoli lepiej poznać ofertę firmy, poszerzyć swoją wiedzę, a także ułatwi pracę z produktami. Gorąco zachęcamy do rejestracji!

~kafal