Festool rusza z akcją: Wyślij narzędzie na wakacje!

Festool rusza z akcją: Wyślij narzędzie na wakacje!

Lato to czas wakacji nie tylko dla ludzi. Narzędzia również potrzebują odrobiny relaksu i przeglądu. Dlatego Festool Polska wprowadza promocję, która pozwoli sprzętom klientów na mały wakacyjny odpoczynek, z którego wrócą z upominkiem.  Wakacyjna promocja z pewnością przyciągnie uwagę rzemieślników, profesjonalistów i majsterkowiczów. Od 1 lipca do 31 sierpnia każdy klient, który zleci płatną naprawę narzędzia w Centralnym Serwisie Festool, razem z naprawioną maszyną otrzyma okulary przeciwsłoneczne.

Dlaczego warto skorzystać z promocji Festool?

Korzystanie z promocji Festool przynosi wiele korzyści zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Oto główne powody, dla których warto skorzystać z tej wyjątkowej oferty:

Profesjonalny serwis

Centralny Serwis Festool to gwarancja fachowej naprawy narzędzi. Doświadczeni mechanicy korzystają wyłącznie z oryginalnych części, a przeglądu maszyn dokonują przy użyciu unikalnego systemu diagnostycznego Festool. Dzięki temu masz pewność, że Twoje narzędzia są w najlepszych rękach.

Bezpieczeństwo

Regularny przegląd narzędzi to klucz do bezpiecznej pracy. Serwis Festool sprawdza stan techniczny urządzeń, wymienia zużyte części i dostosowuje narzędzia do indywidualnych potrzeb klientów, aktualizując oprogramowanie. Każda naprawa kończy się wystawieniem Certyfikatu Bezpieczeństwa Elektrycznego. Co więcej, wszystkie płatne naprawy są objęte 12-miesięczną gwarancją.

Oszczędność czasu

Zlecenie naprawy online to szybki i wygodny sposób na załatwienie sprawy bez konieczności osobistych wizyt w serwisie. Dzięki temu oszczędzasz czas, a Twoje narzędzie wraca do Ciebie w idealnym stanie już po trzech dniach!

Dodatkowe korzyści i wakacyjna atmosfera

Promocja trwa w okresie letnim, co sprawia, że to doskonała okazja, by zadbać o swoje narzędzia. Festool dodatkowo nagradza uczestników promocji praktycznymi okularami przeciwsłonecznymi z logo marki – to wyraz wdzięczności za zaufanie.

Jak to działa?

  1. Zaloguj się do konta MyFestool: Wejdź na stronę www.festool.pl lub do aplikacji FestoolWork i zaloguj się na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie masz, teraz jest najlepszy moment, aby je założyć!
  2. Zlecenie naprawy online: Wybierz narzędzie, które chcesz wysłać do serwisu, a następnie kliknij „Zleć naprawę”. To proste i wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas.
  3. Wypełnij zgłoszenie: W polu „Opis usterki” wpisz powód, dla którego chcesz wysłać narzędzie do serwisu. Może to być konkretna usterka, ale także przegląd maszyny.

Po zleceniu naprawy online, Festool zajmie się przeglądem lub naprawą Twojego narzędzia. Każdy uczestnik promocji otrzyma bezpłatnie okulary przeciwsłoneczne z logo Festool.

Okres trwania promocji

Promocja trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku. Regulamin promocji dostępny jest na stronie Festool. Promocją objęte są naprawy płatne – narzędzi, którym upłynął okres Gwarancji All-Inclusive.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skorzystaj z promocji Festool i ciesz się profesjonalnym serwisem, bezpieczeństwem pracy oraz dodatkowymi korzyściami.

~artykuł promocyjny