Innowacje w produkcji galanterii drewnianej: Dni Otwarte w Golęczewie!

Innowacje w produkcji galanterii drewnianej: Dni Otwarte w Golęczewie!

Firma TECHNODREWNO Sp. z o.o. przedstawiciel na polskim rynku firmy INTOREX zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 5-7 czerwca 2024 roku w Golęczewie koło Poznania, prezentując najnowsze innowacje technologiczne w produkcji galanterii drewnianej.

W dniach 5-7 czerwca 2024 roku firma TECHNODREWNO serdecznie zaprasza na swoje Dni Otwarte, które odbędą się w malowniczej miejscowości Golęczewo koło Poznania. To doskonała okazja, by zapoznać się z najnowszymi technologiami dedykowanymi produkcji galanterii drewnianej.

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane dwie nowe maszyny:


• Centrum tokarsko-frezarskie TKC-1500 AS, wyposażone w możliwość szlifowania


• Tokarko-frezarka CKX-1600 BT, również z opcją szlifowania

Nie zabraknie także praktycznych prezentacji technologii toczenia, frezowania, wiercenia i szlifowania, wykorzystujących zaawansowane programy obróbcze takie jak Intor-Edit oraz SolidCAM 3D.

To jednak nie wszystko!
Firma CEHPOL, reprezentująca w Polsce producenta okleiniarek CEHISA oraz pił pionowych ELCON, zaprezentuje swoją ofertę produktów i usług. Ponadto, będzie możliwość uzyskania informacji na temat aktualnych dotacji UE oraz korzystnych ofert leasingowych.

Dni Otwarte odbędą się w godzinach 10:00-16:00, to wystarczająco dużo czasu na zapoznanie się z nowinkami technologicznymi oraz skorzystanie z konsultacji serwisowych i doradztwa oferowanego na miejscu.

Nie zapomniano również o przyjemnościach kulinarnej strony wydarzenia – wszyscy uczestnicy będą mieli okazję skosztować ciepłego posiłku oraz pysznej kiełbaski z grilla 😊.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na poznanie najnowszych trendów w branży produkcji galanterii drewnianej oraz skorzystania z atrakcyjnej oferty firmy.

Zarezerwuj datę i dołącz do wydarzenia w dniach 5-7 czerwca 2024 roku w Golęczewie!

Zapraszają:
Maciej Olszewski i zespół
Tel. 602 70 99 28
Ul. Czereśniowa 36, 62-001 Golęczewo koło Poznania

~kafal