Integracja połączona z poznawaniem nowych produktów i technologii

Integracja połączona z poznawaniem nowych produktów i technologii

Producent z Nowego Miasta Lubawskiego organizuje największe tegoroczne wydarzenie branży parkieciarskiej.

Na 11-13 września 2020 roku zaplanowane jest, pod patronatem medialnym Gazety Przemysłu Drzewnego, największe wydarzenie branży parkieciarskiej 2020 roku!

Producent podłóg drewnianych Jawor-Parkiet z Nowego Miasta Lubawskiego organizuje w tym terminie, wespół ze Stowarzyszeniem Parkieciarze Polscy oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy „Wood brothers Jawor-Parkiet”.

W hotelu Anders, położonym w turystycznej miejscowości Stare Jabłonki na Mazurach, organizatorzy spodziewają się około 200 uczestników. Celem spotkania jest integracja środowiska branżowego, podnoszenie kwalifikacji branży parkieciarskiej, prezentacja nowości produktowych i rozwiązań partnerów wydarzenia.

W programie imprezy przewidziano zwiedzanie fabryki Jawor Parkiet, szkolenia i warsztaty prezentujące ofertę partnerów oraz liczne atrakcje sportowe i kulturalne.

– Chcemy podczas Wood Brothers Jawor-Parkiet, które będzie pierwszym wydarzeniem branżowym na taką skalę integrującym branżę parkieciarską – zapowiadają organizatorzy – stworzyć uczestnikom możliwość poznania nie tylko nowych produktów, ale także technik i technologii układania drewnianych podłóg. Przygotowując wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym, stworzymy możliwość wymiany doświadczeń i kompetencji. Ponieważ w tym roku mocno ograniczona była możliwość organizowania spotkań, konkursów i szkoleń, a niektóre z nich organizowano w formie webinarium, choćby na temat układania parkietów na ogrzewaniu podłogowym, jest duże zainteresowanie tą imprezą.

~bej