Jakość i innowacyjność nagrodzona

Jakość i innowacyjność nagrodzona

Marka Högert Technik otrzymała prestiżowe odznaczenie Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2023 w kategorii jakości i innowacyjności branży budowlanej. Marka została wyróżniona za swoją ofertę produktową i usługową w zakresie jakości i przystępnej ceny narzędzi.   

Laur Konsumenta to ogólnopolski plebiscyt, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych i godnych zaufania usług, produktów oraz marek w różnych kategoriach. To polscy konsumenci wyrażają swoją opinię o produktach dostępnych na rynku, stąd wyjątkowy prestiż tej nagrody i wyróżnienie dla firmy.

Högert Technik jest jednym z wiodących dystrybutorów narzędzi ręcznych, odzieży i akcesoriów BHP w Europie. Marka została założona w 2015 roku i od tego czasu prężnie się rozwija. Dzięki ciągłemu poszukiwaniu innowacji i nowych technologii, marka jest w stanie zapewnić swoim klientom najwyższą jakość i wydajność produktów. Jako ulubiony dostawca narzędzi wielu profesjonalistów, między innymi mechanicznych, budowlanych, motoryzacyjnych oraz systemów przechowywania.

Högert Technik może również pochwalić się szerokim portfolio produktów, które zaspokajają potrzeby podczas realizacji prac budowlanych, instalatorskich czy warsztatowych.

– Jako firma jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia i uważamy je za wyraz uznania naszych działań – podkreśla Dorota Abramczuk, brand manager marki Högert Technik. Pragniemy podziękować naszym klientom za zaufanie oraz wsparcie, Państwa opinia jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju. Koncentrujemy się na stałym doskonaleniu produktów marki Högert Technik, aby móc oferować jak najwyższą jakość i przystępną cenę naszym klientom  – dodaje.

~kafal