Już w marcu Forum Biomasy w Zabrzu

Już w marcu Forum Biomasy w Zabrzu

24 i 25 marca zespół powermeetings.eu zaprasza wraz z Gospodarzem Honorowym firmą Fortum Power & Heat Polska do Zabrza i udziału w XI Forum Biomasy, Pelletu i RDF w Ciepłownictwie i Energetyce.

Forum Biomasy, Pelletu i RDF w Ciepłownictwie i Energetyce to najważniejsze i największe wiosenne spotkanie branży odbiorców – dostawców – producentów biomasy, pelletu i RDF na cele energetyczne, w trakcie, którego oprócz zdobywania i aktualizacji wiedzy buduje się nowe i utrwala dotychczasowe relacje biznesowe.

Jak co roku dwudniowe Forum stwarza doskonałą okazję do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych relacji biznesowych z najważniejszymi przedstawicielami branży, którzy będą dostępni w jednym miejscu i czasie. W trakcie wydarzenia uczestnicy poznają m.in. najnowsze i najważniejsze zmiany i wyzwania jakie czekają rynek oraz technologie przyszłości i case studies z przeprowadzonych oraz nowych inwestycji. Odbędzie się też kolacja networkingowa, warsztaty z Katarzyną Szwed-Lipińską oraz zwiedzanie wielopaliwowej elektrociepłowni. „GPD” objęło patronatem medialnym to wydarzenie.

Szczegółowy program wydarzenia znajduje się tutaj:

https://powermeetings.eu/fortum-gospodarzem-honorowym-wiosennego-forum-biomasy-rdf-w-zabrzu/