Nowa strefa i atrakcyjne pokazy na Targach EKO-LAS

Nowa strefa i atrakcyjne pokazy na Targach EKO-LAS

W dniach 2-4 września 2021 w Mostkach koło Świebodzina odbędą się Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS. Po raz kolejny tysiące profesjonalistów spotka się na największym wydarzeniu branży leśnej w Polsce, gdzie wystawcy zaprezentują bogatą ofertę maszyn i urządzeń dla leśnictwa.

Organizatorzy przygotowali zupełnie nowe, dwie strefy pokazowe – dla maszyn mniejszego i większego kalibru. Pokazy będą prowadzone przez konferansjera z wykorzystaniem profesjonalnego nagłośnienia i odbywać się będą codziennie w godzinach 10 – 15. Wszystkie maszyny będą zlokalizowane w jednym miejscu, co pozwoli na kompleksowy udział w wydarzeniu, bez konieczności przemieszczania się po całym terenie Targów.

Dynamiczne pokazy maszyn „w akcji” na terenie Nadleśnictwa Świebodzin to tylko jedna z wielu atrakcji zaplanowanych na tegoroczną edycję. Dokładny program pokazów będzie dostępny już w lipcu.

– Targi EKO-LAS to miejsce spotkań całej branży – mówi Łukasz Rachubiński, Dyrektor Targów EKO-LAS. Cieszy nas tak liczne zainteresowanie wydarzeniem zarówno wśród wystawców, jak i profesjonalistów z branży leśnej i przemysłu drzewnego. Mocnym punktem programu będzie prezentacja harwersterów i forwarderów topowych marek na polskim rynku – podkreśla Łukasz Rachubiński.

2 czerwca organizatorzy spotkali się z przedstawicielami firm na terenach leśnych, gdzie omówiona została nowa koncepcja prowadzenia pokazów. Wprowadzone zmiany pozwolą zwiększyć atrakcyjność pokazów i wzbogacą program wydarzenia.

Szczegółowy program Targów EKO-LAS dostępny będzie w lipcu. Więcej informacji o Targach EKO-LAS znaleźć można na stronie www.ekolas.mtp.pl

~kafal