Nowy Zarząd Grupy MTP

Nowy Zarząd Grupy MTP

Z dniem 22 maja 2020 roku rozpoczęła się czteroletnia kadencja nowego Zarządu Grupy MTP. Rada Nadzorcza Międzynarodowych Targów Poznańskich podjęła uchwałę o powierzeniu Tomaszowi Kobierskiemu funkcji prezesa zarządu Grupy MTP. Dotychczasową pracę na stanowisku wiceprezesa zarządu kontynuuje Elżbieta Roeske. Drugim wiceprezesem mianowany został Filip Bittner, który pełnił dotychczas stanowisko Dyrektora Grupy Produktów oraz prezesa zarządu spółki Nowy Adres S.A.

Członkowie zarządu łącznie związani są z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi od 60 lat. To czas, w którym osiągnięto bogate doświadczenie, wiedzę na temat wszystkich branż polskiego biznesu oraz nawiązywanie trwałych relacji, które stanowią o sile przemysłu targowego.

Ostatnie miesiące były wymagającym czasem nowych wyzwań, który w Grupie MTP wykorzystano do opracowania nowych rozwiązań, projektów i inicjatyw. Dzięki zaangażowaniu, sugestiom – organizowane targi, kongresy i konferencje będą odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom odbiorców. Czwarty etap odmrażania gospodarki objął targową branżę i już wkrótce znów będzie można gościć na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Z myślą #WracamyDoGry Grupa MTP jest przygotowana do wznowienia działalności i zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom, gościom biznesowym i turystom.

Więcej na:

https://www.mtp.pl/pl/aktualności/nowy-zarząd-międzynarodowych-targów-poznańskich/