Specjalne warsztaty Aluronu podczas jesiennej edycji OFS 2022!

Specjalne warsztaty Aluronu podczas jesiennej edycji OFS 2022!

Już w najbliższy wtorek, 18.10.2022 roku w Ożarowie Mazowieckim rozpocznie się kolejna odsłona Ogólnopolskiego Forum Stolarki. 

Organizatorzy przygotowali szereg niezwykle interesujących paneli dyskusyjnych poświęconych nowym rynkom, na które w coraz większym stopniu otwiera się polska branża stolarki otworowej. Jednym z głównych partnerów wydarzenia, obok strategicznego MACO Polska Sp. z o.o. jest właśnie Aluron Sp. z o.o.

Producent systemów aluminiowych postanowił przygotować dla wszystkich uczestników wydarzenia specjalne warsztaty, do udziału w których zaprosił sztab trenerski drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie. Pierwszego dnia OFS o godzinie 16:00 analityk klubowy Oskar Kaczmarczyk oraz pierwszy trener siatkarzy Michał Winiarski będą mówić o tym, jak biznes przenika się ze sportem w kontekście znaczenia metadanych i ich analizy w doskonaleniu zespołu.

Drugim punktem poruszanym w ramach warsztatów będzie istotna współcześnie z punktu widzenia niezależności energetycznej kwestia odnawialnych źródeł energii. Stolarka budowlana może w znacznym stopniu pomóc w pozyskiwaniu energii słonecznej, co wykaże w swoim wystąpieniu dyrektor badań i rozwoju Aluronu, Artur Blukacz.

Spotkanie z przedstawicielami systemodawcy i reprezentantami klubu odbędzie się w sali sąsiadującej z główną aulą konferencyjną OFS-u.

~źródło: Mediacontact