Targi dedykowane producentom i dystrybutorom!

Targi dedykowane producentom i dystrybutorom!

W dniach 7-9 marca 2023 w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie odbędzie się druga edycja Wood Tech Warsaw Expo, wyjątkowego wydarzenia, które integruje branżę obróbki drewna i produkcji mebli.

Wood Tech Expo to event wywodzący się Międzynarodowych Targów Przemysłowych Warsaw Industry Week. Początkowo była to jedna ze stref targów, ale olbrzymie zainteresowanie, którym się cieszyła, przełożyło się w inwestycję w osobne wydarzenie targowe, poświęcone wyłącznie sektorowi drewna w Polsce. Gazeta Przemysłu Drzewnego objęła event patronatem medialnym.

Czym jest Wood Tech Warsaw Expo?

To wydarzenie, podczas którego najważniejsze są potrzeby współczesnego rynku. Event ten obfituje w nowości i innowacje, które podbijają zagranicę. To również nastawiona na networking platforma, pozwalająca na komfortowe nawiązanie nowych relacji biznesowych, zwiększenie sieci kontaktów i pozyskanie cennych partnerów, którzy dynamizują rozwój biznesu.

Prestiżowa przestrzeń PTAK Warsaw Expo pozwala zarówno na pokazanie pełnej gamy produktów, zaprezentowanie oferty w sposób ciekawy, innowacyjny i przyciągający klienta, jak również na odbycie biznesowych spotkań w warunkach komfortowych i kameralnych. Wszystko po to, by postawić kolejny krok w stronę pewniejszej przyszłości branży obróbki drewna i produkcji mebli.

Co można znaleźć na Wood Tech Warsaw Expo?

Przez 3 dni targów będzie można zapoznać się najnowszymi produktami, technologiami i rozwiązaniami na rynku drzewnym. Zostanie zaprezentowany nowoczesny sprzęt, maszyny oraz narzędzia do obróbki drewna, produkcji mebli oraz specjalistyczne oprogramowanie dla branży meblowej.

Wood Tech Warsaw Expo podzielono na sektory, dzięki którym odwiedzającym łatwiej będzie trafić do usługodawców odpowiadających ich potrzebom. Wśród nich znalazły się między innymi: drewno, panele, obróbka powierzchni, urządzenia do pozyskiwania, zrywki i transportu drewna, narzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu drzewnego i tartacznego, zintegrowane maszynki do mebli, fornir i powierzchnie dekoracyjne, kleje, materiały ścierne, farby i powłoki, maszyny do cięcia, okucia meblowe i zamki, maszyny CNC, maszyny leśne czy odzież specjalistyczna. Wszystko po to, by w jednym miejscu można było skorzystać z jak najszerszej gamy ofert najlepszych producentów z kraju i zagranicy. Podczas licznych pokazów zaprezentowane będą innowacje, które zmieniają rynek.

Wood Tech Warsaw Expo to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich firm i specjalistów pracujących w branży drzewnej.

A jak było w poprzedniej edycji? Przekonajcie się sami:

Już dziś zarejestruj się – BEZPŁATNIE!

Aby uczestniczyć w Wood Tech Expo, wystarczy się zarejestrować. To możliwe jest na stronie www.woodwarsawexpo.com/rejestracja. By natomiast zostać wystawcą, należy odwiedzić www.woodwarsawexpo.com/zostan-wystawca i wypełnić formularz.

~kafal