Targi DREMA – bezpieczne targi!

Targi DREMA – bezpieczne targi!

Przygotowanie wydarzeń dla szerokiej publiczności to ogromne wyzwanie organizacyjne i logistyczne. W miejscu, w którym jednocześnie przebywa kilkadziesiąt tysięcy osób – wystawców, zwiedzających i pracowników obsługi, muszą być zapewnione również najwyższe standardy bezpieczeństwa sanitarnego.

Zarząd Grupy MTP z najwyższą troską i uwagą podchodzi do kwestii zabezpieczenia terenów targowych. Potwierdziła to organizacja takich wydarzeń jak Budma czy Meble Polska, które odbyły się w lutym. Potwierdza to także imponująca frekwencja ponad 10 tysięcy gości na wydarzeniach dla szerokiej publiczności, które odbywają się na targach od połowy czerwca. Wszystkie imprezy organizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spełniają obowiązujące wymogi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych. Stosowane są również wszystkie wytyczne dla organizatorów targów rekomendowane przez Polską Izbę Przemysłu Targowego. Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa wystawców i zwiedzających – teren targów jest na bieżąco dezynfekowany do należytego poziomu. Podobnie jak w innych przestrzeniach publicznych, takich jak centra handlowe czy środki transportu, przebywający na terenie targów proszeni są o zakrywanie ust i nosa oraz zachowywanie bezpiecznego dystansu. Zgodnie z wymogami GIS, na jednego gościa targowego przypadają minimum cztery metry kwadratowe powierzchni. Rejestracja i sprzedaż biletów jest możliwa wyłącznie w systemie online, za pośrednictwem platformy www.tobilet.pl. i po wypełnieniu ankiety epidemiologicznej. Przed wejściem na wydarzenie prowadzony jest bezdotykowy pomiar temperatury z użyciem kamer termowizyjnych.
Na wrześniowe spotkanie branży drzewnej i meblarskiej Targi są przygotowane pod względem sanitarnym i spełniają wszystkie obowiązujące wymogi. Organizatorzy stają na wysokości zadania, aby mimo utrudnionych warunków, stworzyć przestrzeń do owocnych spotkań biznesowych, nawiązywania relacji i wymiany wiedzy.

Mamy nadzieję, że również w tym roku dla wielu firm budowa/odbudowa i wzrost biznesu w post covidowej rzeczywistości będzie powiązany z udziałem w Targach DREMA, na które już teraz serdecznie zapraszam. – Mówi Dyrektor Targów Andrzej Półrolniczak

Targi DREMA odbędą się w dniach 15-18 września 2020 r. w Poznaniu. Szczegółowe i na bieżąco aktualizowane zalecenia dla Wystawców i Zwiedzających dostępne są na stronie www.drema.pl.