Weź udział w konkursie i wygraj rewelacyjne nagrody #felderchallenge

Weź udział w konkursie i wygraj rewelacyjne nagrody #felderchallenge

Felder Group po raz kolejny nagrodzi wszystkie ambitne twórczynie i ambitnych twórców za ich wyjątkowe i inspirujące projekty stolarskie.

Po wielkim sukcesie w zeszłym roku, austriacka firma z branży przemysłu maszynowego Felder Group prezentuje nową edycję #felderchallenge!

Wyzwanie dla pracowitych majsterkowiczów, którzy chcą stworzyć indywidualne prace, bazując na swoich oryginalnych pomysłach i otrzymać w nagrodę nową maszynę do obróbki drewna. Felder Group za sprawą tego konkursu chce zachęcić ambitnych stolarzy z całego świata do zainspirowania innych swoimi, własnymi pomysłami. Po raz kolejny przewidziano wspaniałe nagrody dla najbardziej kreatywnych prac.

Proste lub skomplikowane, małe lub duże – zachęcamy do tworzenia projektów stolarskich każdej wielkości. Spośród wszystkich zgłoszeń jury złożone z ekspertów i członków społeczności feldergroup.com wybierze dziesięć najlepszych projektów, które zostaną opublikowane na wszystkich platformach internetowych.

Do wygrania jest ploter frezujący CNC Hammer HNC 47.82, pilarka taśmowa FelderFB 510 lub okleiniarka ręczna ForKa 200 eco plus, a także walizki narzędziowe, zestawy japońskich pił ręcznych oraz torba z upominkami dla każdego uczestnika #felderchallenge 2021!

Ponadto, w tym roku po raz pierwszy odbędzie się Felder Golden Choice Award! Wyjątkowa nagroda za wyjątkowe osiągnięcia! Każdemu członkowi jury przysługuje ekstra “Golden Choice”. Projekty, które w ten sposób zostaną wyróżnione otrzymają Felder Golden Choice Award i trafią bezpośrednio do finałowego głosowania.

Warunkami uczestnictwa w konkursie są:

  • zdjęcia lub filmy z własnego projektu stolarskiego
  • plan lub rysunek konstrukcyjny
  • krótki opis projektu
  • publikacja projektu w mediach społecznościowych, takich jak Facebook lub Instagram z hashtagiem #felderchallenge lub oznaczając go @feldergroup

Termin nadsyłania upływa 9 czerwca 2021.

Nawet jeśli komuś brakuje własnych pomysłów, udział w konkursie jest możliwy. Felder Group TV na kanale YouTube oferuje wiele tutoriali wideo DIY, którymi można się zainspirować oraz je odtwarzać i umieszczać w mediach społecznościowych.

Dalsze informacje i warunki uczestnictwa na stronie:

https://www.felder-group.com/pl-pl/felderchallenge

~kafal