Würth Polska otworzył sklep stacjonarny w Dąbrowie Górniczej

Würth Polska otworzył sklep stacjonarny w Dąbrowie Górniczej

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, który od 30 lat zaopatruje specjalistów z różnych branż. Firma prowadzi sprzedaż poprzez sieć punktów stacjonarnych, przedstawicieli handlowych oraz sklep internetowy. Pod koniec grudnia ubiegłego roku marka otworzyła swój pierwszy sklep stacjonarny w Dąbrowie Górniczej. To już 36. placówka firmy na terenie naszego kraju.

W 2006 r. został otwarty pierwszy sklep stacjonarny Würth w Polsce. Od tamtej pory firma nieustannie rozwija ten kanał dystrybucji i otwiera kolejne placówki na terenie całego kraju. Sklepy mieszczą się w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Zielonej Górze, Łodzi czy Wrocławiu. W każdym z nich można znaleźć szeroki asortyment produktów z różnych branż, takich jak: budownictwo, meblarstwo, motoryzacja czy utrzymanie ruchu.

Tysiące specjalistycznych produktów w jednym miejscu

Pod koniec grudnia 2020 roku lider w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów otworzył najnowszy sklep. To pierwszy punkt stacjonarny Würth Polska w Dąbrowie Górniczej. W lokalu o powierzchni 320 m2 klienci znajdą m.in. narzędzia ręczne, elektronarzędzia, akcesoria warsztatowe, chemię techniczną czy odzież i akcesoria BHP. Mogą także liczyć na pomoc pracowników sklepu, którzy doradzą w wyborze najlepszych artykułów.– Systematycznie rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych Würth Polska na terenie całego kraju. Zawsze dbamy o to, aby nasze placówki znajdowały się w dobrych lokalizacjach oraz miały duży parking, na którym klienci będą mogli zostawić swoje samochody podczas zakupów. Każdy ze sklepów jest bogato wyposażony w ponad 3 tysiące artykułów dla specjalistów z różnych branż, między innymi stolarskiej, budownictwa, instalatorów, warsztatów samochodowych i meblarzy. Nasz profesjonalny zespół pracowników służy również fachową pomocą i doradztwem przy wyborze potrzebnych produktów – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.Oferta firmy przeznaczona jest dla klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Nowy sklep Würth Polska mieści się przy al. Józefa Piłsudskiego 2A w Dąbrowie Górniczej i jest otwarty od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

~kafal