Würth Polska z drugim sklepem stacjonarnym w Poznaniu

Würth Polska z drugim sklepem stacjonarnym w Poznaniu

Marka Würth jest obecna na polskim rynku od 31 lat. To lider w dziedzinie zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów. Prowadzi sprzedaż poprzez punkty stacjonarne, przedstawicieli handlowych oraz sklep internetowy. Na początku stycznia firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny w Poznaniu. To druga placówka marki w tym mieście i 37. w Polsce. Nowy punkt mieści się przy ulicy Obornickiej 117. 

Würth Polska sukcesywnie zwiększa swoją obecność w naszym kraju. Sklepy stacjonarne marki znajdują się w największych polskich miastach, między innymi: Wrocław, Kraków, Gdańsk, Lublin czy Warszawa. W każdym z nich specjaliści z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa znajdą ponad 3 tys. produktów dostępnych od ręki.

Stawiamy na rozwój sklepów stacjonarnych Würth w Polsce, aby być bliżej naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów profesjonalnych dla firm z branży budowlanej, stolarskiej czy motoryzacyjnej. Produkty Würth sprawdzą się zarówno w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, jak i mniejszych zakładach czy warsztatach – mówiAlicja Rippel,dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Wszystkie niezbędne narzędzia w jednym miejscu

Nowy sklep Würth Polska znajduje się w lokalu o powierzchni 257 m2. Klienci dostaną tam produkty niezbędne do pracy, takie jak narzędzia ręczne, elektronarzędzia, chemia techniczna, odzież i akcesoria BHP. Pracownicy sklepu pomogą w wyborze artykułów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców. 

Nowa placówka Würth Polska jest zlokalizowana przy ul. Obornickiej 117 w Poznaniu i otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Więcej informacji można znaleźć na www.wurth.pl.

~kafal