XYLEXPO odbędzie się w 2022 roku

XYLEXPO odbędzie się w 2022 roku

Zarząd Cepra – Centro promozionale Acimall poinformował, że nie ma możliwości zorganizowania „Xylexpo” w 2020 roku, wyznaczając jednocześnie termin kolejnej edycji na 2022 rok.

Zarząd Cepra wystosował oficjalny list do wszystkich wystawców podpisany przez prezydenta Lorenza Primultiniego w dniu 6 lipca 2020 r., w którym poinformował o braku obiektywnych warunków organizacji Xylexpo – światowej wystawy Biennial 2020 dotyczącej technologii obróbki drewna i dostaw mebli.

Odroczenie wystawy do listopada 2020 r. wydawało się najlepszym możliwym rozwiązaniem, ale wysiłki naszej organizacji w ostatnich miesiącach i ciągłe monitorowanie wszystkich warunków wymaganych do przeprowadzenia udanym targów wyraźnie pokazały, że sytuacja w listopadzie wciąż nie będzie przychylna. – informuje prezydent Lorenz Primultini.

Xylexpo zostało przełożone na 2022 rok. Zespół wystawowy pracuje już nad projektem wydarzenia, które uwzględnia nowe pomysły i ostatnie zmiany w celu stworzenia nowej i bardziej nowoczesnej prezentacji „cyfrowej”, wdrażając strategię, która będzie poparta propozycjami i inicjatywami w nadchodzących miesiącach.

13 lipca przedstawiciele mediów zostali powiadomieni o braku obiektywnych warunków do organizacji tegorocznej odsłony „Xylexpo”. Biennale, na którym prezentowane są technologie obróbki drewna i materiały meblowe, odbędzie się dopiero za 2 lata. W oficjalnym liście do wszystkich wystawc…