Zapraszamy na Forum Biomasy

Zapraszamy na Forum Biomasy

Już w tym tygodniu, w dniach 27-28 sierpnia, w Białymstoku odbędzie się  IX Forum Biomasy, Pelletu i Paliw Alternatywnych – pod patronatem „Gazety Przemysłu Drzewnego”.

Forum Biomasy to organizowane już od 9 lat wydarzenie skierowane przede wszystkim do: producentów i dostawców biomasy i pelletu, odbiorców paliw – elektrowni i ciepłowni, odbiorców surowca drzewnego z zakładów przetwarzających drewno, przedstawicieli firm logistycznych i transportowych. W programie tegorocznej edycji znalazły się prezentacje i panele dyskusyjne dotyczące między innymi: krajowych regulacji wspierających wytwarzanie energii i ciepła z biomasy i paliw alternatywnych, dobrych praktyk z funkcjonowania rynku biomasy w innych krajach, finansowania inwestycji biomasowych.

Forum będzie okazją to spotkań z ekspertami rynku biomasy i paliw alternatywnych, ale także do nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami. W planie Forum Biomasy są również warsztaty związane z tematyką konferencji oraz zwiedzanie Elektrociepłowni Białystok.

Więcej informacji można znaleźć na: https://powermeetings.eu/forum-biomasy/

~Beata Michalik