Z dofinansowania przyjazdów grupowych do Poznania skorzystać mogą profesjonaliści związani z branżą budowlaną, a grupa musi liczyć minimum osiem osób wraz z kierowcą.
Najważniejsze targowe wydarzenie 2019 r. w branży budowlanej zbliża się wielkimi krokami. 12 lutego zostaną zainaugurowane w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA, które potrwają do 15 lutego.
Czego mogą spodziewać się fachowcy, którzy przyjadą na targi z każdego zakątka naszego kraju? Spójrzmy do programu przyszłorocznej Budmy.
Interesująco zapowiadają się otwarte zawody dla dekarzy, cieśli i blacharzy. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych czy umiejętnościowych, bo liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Na śmiałków czekać będą szybkie zadania zręcznościowe, umiejętnościowe, quizy z wiedzy dekarskiej, szybki montaż elementów dachowych, wbijanie gwoździ na czas oraz bicie rekordu Polski w montażu okna dachowego.
Związek Polskie Okna i Drzwi zapowiada szereg nowości w programie realizowanej podczas targów MONTERIADY. Corocznie przyciąga ona rzesze uczestników, zainteresowanych obejrzeniem „na żywo” prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej. W jej ramach podczas targów powstanie specjalna strefa, na której będą pokazywane na żywo dobre praktyki montażu okien, drzwi, bram i osłon, z wykorzystaniem nowoczesnych technik montażowych, mocowań oraz narzędzi. Do dyspozycji zwiedzających będą także specjaliści, którzy udzielą porad i odpowiedzą na wszelkie pytania.
Najwyższe umiejętności zaprezentują parkieciarze podczas Mistrzostw Europy Parkieciarzy w klasie Open. Zaprezentowana zostanie sztuka parkieciarska na najwyższym, europejskim poziomie przez mistrzów parkieciarstwa z kraju i z zagranicy. Dzięki formule udziału zespołów mistrz+uczeń ukazane zostaną elementy kształcenia praktycznego i wprowadzania młodych parkieciarzy w tajniki zawodu parkieciarza.
Natomiast najlepsi uczniowie szkół w zawodach budowlanych zaprezentują się podczas 48. edycji turnieju budowlanego „Złota Kielnia”. Nowy „narybek” budowlańców zaprezentuje swoje umiejętności m.in. w takich kategoriach, jak: montaż systemów suchej zabudowy, wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich czy także robót murarskich i tynkarskich.
Podczas targów na wielu stoiskach wystawców przygotowane będą specjalne strefy pokazowo-warsztatowe, gdzie każdy fachowiec będzie miał możliwość własnoręcznego wypróbowania i sprawdzenia zalet innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów. Pozwoli to poznać ich najważniejsze zalety w warunkach „roboczych”, a także zasięgnąć dodatkowych, cennych informacji bezpośrednio od ich producentów.
Dla wszystkich zainteresowanych przyjazdem na targi BUDMA organizator przygotował projekt „Przystanek Budma”, dzięki któremu dojazd do stolicy Wielkopolski będzie dofinansowany. Z dofinansowania przyjazdów grupowych skorzystać mogą profesjonaliści związani z branżą budowlaną, a grupa musi liczyć minimum osiem osób wraz z kierowcą. Dofinansowanie dotyczyć będzie przejazdu w „jedną stronę”, a jako dodatkowy bonus cała grupa otrzyma bezpłatne wejściówki i możliwość wjazdu na tereny targowe.
Artykuł promocyjny