Piękno drewna w panelach Lamella

Piękno drewna w panelach Lamella

Rockfon Lamella to ścienny system modułowy inspirowany trendem projektowania biofilnego. Łączy piękno naturalnego drewna ze skutecznym pochłanianiem dźwięków. Duża gama rozmiarów paneli i odcieni forniru pozwala projektować wysoce spersonalizowane wnętrza, zamawiać niewielkie ilości oraz przestrzegać ustalonego terminu i budżetu.

Panele Lamella łączą elegancki wygląd drewna z właściwościami akustycznymi klasy A zapewnianymi przez skalną wełnę mineralną. Trzy różne odcienie dębu – od ciepłego złota przez chłodny blond aż po ciemny brąz – oraz różne szerokości i grubości paneli pozwalają projektować unikalne i komfortowe przestrzenie. Standardowy moduł ścienny umożliwia stworzenie aż 650 000 kombinacji. To rozwiązanie przyjemne dla ucha i dla oka.

Aż dotąd tworzenie prawdziwie unikalnych projektów wykorzystujących stosunkowo niewielką ilość produktu było niemożliwe, co wymuszało używanie ciągle tych samych standardowych paneli. Ponadto produkty były wytwarzane z materiałów niskiej jakości: płyt MDF i poliestru, a to ograniczało swobodę projektowania. Rockfon Lamella to prawdziwa rewolucja – po raz pierwszy można tworzyć unikalne struktury dla różnych przestrzeni i projektów, korzystając z gotowego rozwiązania” – powiedział Sven van Ool, kierownik ds. produktów, Rockfon.

Ten łatwy w montażu produkt opracowano z myślą o wprowadzaniu elementów natury do wnętrza, aby wspierać zdrowie i samopoczucie pracowników.

Kontakt z naturą odpręża i wywołuje poczucie zadowolenia, a pracownicy biur z drewnianym wyposażeniem, roślinami i naturalnym światłem słonecznym oceniają swoje samopoczucie o 15% lepiej oraz są bardziej produktywni i kreatywni.

~ źródło: Rockfon