Branża leśna spotyka się w Mostkach

Branża leśna spotyka się w Mostkach

Emocjonujące pokazy maszyn, znane marki, nowości, bogata oferta wystawców i wyjątkowa atmosfera wydarzenia odbywającego się na terenach leśnych – to wszystko czeka na odwiedzających Targi EKO-LAS, które w dniach 2-4 września odbędą się w Mostkach koło Świebodzina.

Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to jedyne Targi branży leśnej w Polsce, które są organizowane na ponad 30 ha terenu leśnego, dzięki czemu wystawcy mogą zaprezentować swoje produkty w miejscu, do którego są one przeznaczone. Najciekawszym punktem programu będą z pewnością dwie nowe strefy pokazowe w lesie – dla maszyn mniejszego i większego kalibru. Dynamiczne pokazy maszyn „w akcji” na terenie Nadleśnictwa Świebodzin to nie wszystko. W programie nie zabraknie interesujących prelekcji i warsztatów organizowanych przez Lasy Państwowe, Polskie Forum Klimatyczne czy Ośrodek Rozwojowo-Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu.

Swój udział w wydarzeniu potwierdziło blisko 100 wystawców, w tym liderzy branży, jak: Kopa Kamiński, Arcon Polska, CDN Ergo, ForTech Serwis, Forex Polska, Fao Far, Waryński, Serafin, Utech, xGiełda, Grube czy OTL Jarocin, który m.in. zaprezentuje pierwszy seryjnie produkowany polski forwarder.

Najważniejsze informacje:

Nazwa: Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska Targi EKO-LAS

Data: 2-4 września 2021

Miejsce: Mostki koło Świebodzina

Bilety: https://tobilet.pl/eko-las-2021.html

Strona www: www.ekolas.mtp.pl