Partner, na którym można polegać!

Partner, na którym można polegać!

Miło nam poinformować Państwa, że w tegorocznych konkursach organizowanych przez Wydawnictwo Inwestor: Wyczarowane z drewna oraz Mistrzostwa Polski we Wbijaniu Gwoździ dochodzi sponsor wspaniałych nagród: Hultafors Group.

Hultafors Group składa się z szesnastu marek w tym Snickers Workwear oraz Hultafors, które razem tworzą unikalną rodzinę produktów dla fachowców.

Każda z marek wnosi swoją wiedzę i wgląd w wyzwania, z którymi profesjonalni użytkownicy spotykają się każdego dnia. W połączeniu z wspólną pasją do stawiania profesjonalnych użytkowników na pierwszym miejscu, przedstawiciele marek mogą spełniać, a nawet przekraczać oczekiwania i dostarczać produkty i usługi, które czynią dzień pracy bezpieczniejszym, łatwiejszym i bardziej produktywnym.

Snickers Workwear tworzy najnowocześniejszą odzież roboczą w oparciu o rzeczywiste potrzeby profesjonalnych użytkowników, łącząc w sobie idealne dopasowanie, komfort noszenia i zaawansowaną funkcjonalność.

Snickers Workwear codziennie stara się przekraczać granice i nieustannie próbuje na nowo definiować pojęcie nowoczesnej odzieży roboczej. Ale ostatecznie w Snickers Workwear nie chodzi o to, co robią, ale o to, jak odzież pomaga fachowcom w pracy.

Hultafors tworzy innowacyjne narzędzia ręczne dla profesjonalnych użytkowników zapewniając najlepszą możliwą funkcjonalność, precyzję i jakość.

Produkty Hultafors są projektowane z myślą o tym, co najlepsze. Hultafors stara się opracowywać trwałe produkty z trwałych materiałów i o ergonomicznym kształcie. Dzięki temu udaje się zmaksymalizować żywotność produktów i jednocześnie zminimalizować nasz wpływ na środowisko. Narzędzia, na których można polegać w każdej sytuacji, każdego dnia.

~artykuł promocyjny