Ryszard Florek i Janusz Komurkiewicz Menedżerem Roku 2022

Ryszard Florek i Janusz Komurkiewicz Menedżerem Roku 2022

Ryszard Florek, Prezes Zarządu FAKRO oraz Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO zostali wyróżnieni prestiżowym tytułem Menedżera Roku Województwa Małopolskiego 2022 w kategorii duże przedsiębiorstwa.

Ideą konkursu jest nagrodzenie menedżerów, którzy wykazywali się największą skutecznością w zarządzaniu firmą, osiągali dobre wyniki ekonomiczne, a także wykazywali wrażliwość na potrzeby społeczne, wspieranie lokalnych inicjatyw oraz zrównoważony rozwój.

W konkursie tym uhonorowano menedżerów, którzy codzienną pracą budują ekonomiczny potencjał małopolskich firm. Tylko bowiem dzięki ich osiągnięciom w zarządzaniu, co trzeba bardzo mocno podkreślić, rośnie zamożność nie tylko Małopolski, ale także nas, jej mieszkańców.

W imieniu swoim oraz Prezesa Ryszarda Florka, dziękujemy za to wyróżnienie. Firma FAKRO jest największym pracodawcą na Sądecczyźnie, tworzy innowacyjne produkty w sektorze stolarki otworowej, rozwija Małopolskę i buduje prestiż polskiej marki na całym świecie. Ta nagroda to w dużej mierze zasługa całej naszej organizacji, na której czele stoi Prezes Florek, a ja mam przyjemność ją współtworzyć i reprezentować – podsumował odbierający wyróżnienia, Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: Mikro i Mała Firma, Średnie Przedsiębiorstwo oraz Duża Firma. Na podstawie analizy nadesłanych ankiet, wyłonieni zostali nominowani w każdej z kategorii. Na tym etapie punktowana była dynamika przychodów, zysk, zatrudnienie, a także najważniejsze osiągnięcia kandydatów związane z zarządzaniem firmą w latach 2019-2021, informacje o nowych technologiach, produktach i usługach oraz znaczących inwestycjach poczynionych w okresie ostatnich trzech lat. W kolejnym etapie konkursu sylwetki nominowanych przedstawiane są Kapitule, która dokonuje ostatecznego wyboru.

~ źródło: FAKRO