WOOD TAIWAN 2021 w trybie online i offline

WOOD TAIWAN 2021 w trybie online i offline

WOOD TAIWAN organizowane wspólnie przez TAITRA i TWMA to jedne z wiodących targów maszyn do obróbki drewna w Azji. Tym razem, wystawa odbędzie się w trybie online i offline, gdzie nastąpi prezentacja najnowszych maszyn do obróbki drewna z Tajwanu i regionu.

Ostatnia edycja WOOD TAIWAN, która odbyła się w 2018 roku rzuciła światło na perspektywy i rozwój CLT (Cross Laminated Timber) oraz trend przemysłu 4.0 w inteligentnej produkcji maszyn do obróbki drewna. Z powodu sytuacji epidemiologicznej, jaką spowodował COVID-19 – WOOD TAIWAN zapowiada się z trzecią edycją od 22 do 25 kwietnia 2021 roku w wersji hybrydowej (online i offline). Począwszy od grudnia tego roku ma powstać seria klipów wideo z wycieczek po fabrykach wystawców, która zapewni skuteczny sposób na prezentację podczas targów.

WOOD TAIWAN 2021 stawia na rozwój ekologicznej produkcji, przedstawiciele nastawieni są na jak najlepsze wykorzystanie rzadkich zasobów drewna oraz poprawę recyklingu na ponowne wykorzystanie drewna, które od lat było głównym problemem przemysłu drzewnego. Wystawcy, tacy jak CHENG KUANG WOOD MACHINERY WORKS, ABM WOODWORKING MACHINERY, TSUNG CHANG MACHINERY, LEADERMAC MACHINERY, ANDERSON INDUSTRIAL zaprezentują szereg produktów w zakresie energooszczędności, zmniejszania zużycia bezodpadowego, nadającego się do recyklingu i zoptymalizowanej produkcji maszyn i komponentów do obróbki płyt z globalnymi trendami w zrównoważonej produkcji. Aby sprostać pojawiającym się potrzebom przetwarzania różnych kompozytów drewna dla przemysłu WOOD TAIWAN zaprezentuje maszyny do obróbki materiałów kompozytowych oraz ręczne narzędzia do drewna i płyt. Wystawcy podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat różnorodnych rozwiązań, aby kompleksowo pokazać najnowocześniejsze produkty maszyn do obróbki drewna.

Tajwan to popularny na całym świecie ośrodek projektowania i produkcji produktów i usług ICT. W połączeniu z wystawcami zaprezentują swoje inteligentne rozwiązania produkcyjne, które łączy Internet, czyli zdalne monitorowanie, czujniki i systemy sterowania, reagując w ten sposób na pojawiające się wymagania rynku.

Aby uzyskać szersze informacje, należy zapoznać się ze stroną: www.woodtaiwan.com/en/index.html

~kafal