Odpowiedzi w dobie szukania rozwiązań

Odpowiedzi w dobie szukania rozwiązań

Wood Tech Warsaw Expo, coroczne wydarzenie skupiające się na potrzebach branży obróbki drewna i produkcji mebli, szykuje się na swoją trzecią edycję, która odbędzie się w dniach 5-7 marca 2024 roku w Ptak Warsaw Expo. To nie tylko miejsce prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych, ale także platforma do dyskusji nad wyzwaniami, z jakimi boryka się przemysł drzewny i meblarski.

W ostatnich miesiącach przemysł drzewny w Polsce zmaga się z wieloma trudnościami, a jednym z głównych problemów jest wysoki koszt drewna, który wpływa negatywnie na konkurencyjność zakładów obróbki drewna. Skutkuje to spadkiem produkcji mebli, co z kolei odbija się na sektorze meblarskim. Wood Tech Warsaw Expo staje się miejscem, gdzie branża może wspólnie szukać rozwiązań na te wyzwania.

Organizatorzy do współpracy przy wydarzeniu zaprosili najbardziej zaufanych i cenionych przedstawicieli sektora. W przypadku nawiązywania relacji biznesowych najistotniejsza jest bowiem jakość. Na to stawiają między innymi tacy wystawcy, jak: Teknika, Wood-Mizer, Festool, Metal Technika, Infotec CNC, Imac, Jakmet, Polska Grupa CNC, Zasław, KMA Maszyny, Sadmasz, Renault, Salvamac Group, Felder Group, EBS, Prochera, ITA, Sturmer, IMA Sschelling Group, Nawara czy Nestro. Właśnie te marki będzie można spotkać na Wood Tech Warsaw Expo. Ich lista jednak nieustannie się powiększa. Katalog wystawców wraz z numerami ich stoisk można znaleźć na stronie internetowej: www.woodwarsawexpo.com/katalog-wystawcow.

Wood Tech Warsaw Expo rozwija się z każdą edycją, przyciągając coraz więcej wystawców i odwiedzających. W ubiegłym roku liczba wystawców wzrosła o prawie dziesięć procent, a liczba odwiedzających z zagranicy i Polski zwiększyła się o 64 procent. Prognozy na 2024 rok są jeszcze bardziej obiecujące, co czyni to wydarzenie doskonałą platformą do budowy relacji biznesowych na arenie międzynarodowej.

Wood Tech Warsaw Expo nie tylko umożliwia nawiązanie współpracy, ale także oferuje branżową edukację. Podczas Kongresu Branży Obróbki Drewna eksperci przedstawią najnowsze trendy i zmiany dotykające sektora, takie jak optymalizacja i automatyzacja w sektorze, digitalizacja rozwiązań, nowe technologie w procesach logistycznych, prognozy dla branży, a także kluczowe kwestie finansowania i inwestycji.

Wood Tech Warsaw Expo to nie tylko wystawy, ale także miejsce, gdzie aktywność, kontraktacje i integracja branży stają się kluczowymi elementami poprawy sytuacji przemysłu drzewnego i meblarskiego w Polsce.

Zostań wystawcą Wood Tech Warsaw Expo: https://woodwarsawexpo.com/zostan-wystawca/

Zarejestruj się na Wood Tech Warsaw Expo: https://woodwarsawexpo.com/rejestracja/

~kafal