Wygodnie i bezpiecznie

Wygodnie i bezpiecznie

Odpowiednio dobrana odzież robocza ułatwia funkcjonowanie, pozwala komfortowo pracować, a także zapewnia ochronę i bezpieczeństwo pracowników.

KDK Group jest firmą rodzinną zajmującą się sprzedażą odzieży roboczej i BHP, dostosowanej do różnych wykonywanych zawodów.

– Doskonale wiemy, że są różne zamiłowania, ale i potrzeby – mówi przedstawiciel firmy KDK Group. – Wiemy też, że odpowiednio do nich dobrana odzież robocza ułatwia funkcjonowanie, pozwala komfortowo pracować (i to w różnych warunkach pogodowych), a także zapewnia ochronę i bezpieczeństwo noszących ją ludzi.

Firma powstała z pasji, dlatego też z radością wsparła w tym roku uczestników konkursu „Wyczarowane z drewna” oraz Mistrzostw Polski we Wbijaniu Gwoździ. Wszystkim uczestnikom, a także laureatom składamy najserdeczniejsze gratulacje. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pomysłowości, dbałości o każdy detal, a nade wszystko najwyższej jakości wykonanych prac. Bo na jakość w KDK Group zwykliśmy zwracać szczególną uwagę. Tysiące rozmów z właścicielami firm, a nade wszystko użytkownikami odzieży roboczej, wieloletnia obserwacja i testowanie proponowanych marek sprawiają, że o jakości naszych produktów wiemy niemal wszystko. Dlatego jesteśmy w stanie za nią ręczyć.

W ofercie sklepu internetowego (www.sklep.kdkgroup.pl) znaleźć można starannie wyselekcjonowane marki odzieży roboczej, niezwykle istotnej w pracy w stolarstwie, która posłuży przez długi czas użytkowania. Wybór właściwej odzieży roboczej nie jest prosty, ponieważ trzeba przy tym zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Rozmiar i krój muszą być odpowiednio dobrane, tak aby ubranie było wygodne i nie krępowało ruchów. Solidnie wykonane – wykorzystane materiały powinny być odporne na uszkodzenia oraz przetarcia (np. spodnie Björnkläder Carpenter Soul). Pożądane są również praktyczne, odpowiednio rozmieszczone i liczne kieszenie na narzędzia i inne przedmioty niezbędne do wykonywania pracy.

W sklepie KDK Group nabyć można produkty wysokiej klasy skandynawskich producentów, takich marek jak: Björnkläder, Gesto, Univern czy Snickers, a także włoskiej Sir Safety. Firma oferuje również rzetelne i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odzieży odpowiedniej do indywidualnego profilu firmy. – Proponujemy nowe, bazujące na naszym doświadczeniu, rozwiązania, sprawdzone i przetestowane, a nade wszystko zapewniające bezpieczeństwo i higienę ubrania dla pracowników – zapewnia przedstawiciel KDK Group. – I robimy to w sposób kompleksowy. Wybierając KDK Group jako swojego dostawcę odzieży roboczej, stawia się na jakość, pasję oraz profesjonalizm w podejściu do wykonywanej pracy. Pozwólcie więc, byśmy do waszych dużych i małych „czarów z drewna” wyczarowali idealnie dobraną odzież.

~gac