DREMASILESIA 2024: Pierwszy przystanek na największej trasie wydarzeń branży drzewno-meblarskiej w Polsce!

DREMASILESIA 2024: Pierwszy przystanek na największej trasie wydarzeń branży drzewno-meblarskiej w Polsce!

Już pod koniec kwietnia Katowice staną się stolicą przemysłu drzewno-meblarskiego. W ramach trasy DREMA TOUR odbędzie się tam wydarzenie dla profesjonalistów  i entuzjastów branży – targi DREMASILESIA.

Tegoroczna edycja odbędzie się w zupełnie nowej formule, w której zwiedzający będą mogli wziąć udział w 3 modułach tematyczny: AKADEMIA, POKAZY, TARGI. 

AKADEMIA

Wydarzenie eksponujące aktualne trendy technologiczno-designerskie dla różnych  gałęzi przemysłu  m.in. robotyzacja i automatyzacja środków produkcyjnych, czy mechanizacja tartaków. Na kwietniowych targach nie zabraknie również pokaźnej dawki wiedzy eksperckiej przekazywanej przez przedstawicieli czołowych stowarzyszeń branżowych, firm konsultingowych, instytutów badawczych i testujących, a także instytucji edukacyjnych dla przemysłu drzewnego.

POKAZY

NARZĘDZIA W AKCJI!

Podczas targów DREMASILESIA Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach stanie się prawdziwym poligonem doświadczalnym, na którym we współpracy z niezawodnym partnerem Narzędzioholicy i The Tools Magazine zapewnimy wiele emocji! Liczne pokazy praktycznego zastosowania narzędzii odzieży ochronnej, rozmowy ze specjalistami i pokaźna dawka wiedzy. Nie można tego przegapić! 

FABRYKA MEBLI NA ŻYWO

Wspólnie z firmą Lazzoni Group zorganizujemy prawdziwe show z udziałem najnowszych technologii, w duchu Industry 4.0. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć działającą na żywo fabrykę  dedykowaną krótkim seriom. Będzie to zautomatyzowany proces produkcji elementów – od rozkroju, przez oklejanie i wiercenie aż do pakowania i odbierania paczek – z implementacją robotów do poszczególnych procesów i  digitalizacją zarządzania tymi procesami.

TARGI

Nasza ekspozycja targowa to możliwość prezentacji najnowszych technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz małych i średnich zakładów obróbki drewna. To okazja do poznania tegorocznych premier oraz możliwość rozmowy z przedstawicielem branży.

Wśród zgłoszonych wystawców na targi DREMASILESIA znajdują się m.in. firmy członkowie Stowarzyszenia DROMA, ITA TOOLS, LAZZONI GROUP, NESTRO, PPHU OLCZAK, TECHNOSPARK.

~artykuł promocyjny