Felder ponownie wesprze prestiżowe wydarzenie EuroSkills 2023

Felder ponownie wesprze prestiżowe wydarzenie EuroSkills 2023

W dniach od 5 do 9 września w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo i Polsat Plus Arena w Gdańsku odbędzie się już VIII edycja EuroSkills. Przy wsparciu Grupy Felder młodzi stolarze będą mieli możliwość wykorzystania wysokiej jakości maszyn oraz pokazania swoich umiejętności na europejskiej arenie.

EuroSkills to znakomita okazja dla młodych profesjonalistów do zdobycia doświadczenia, wymiany wiedzy i umiejętności oraz pokazania, na co ich stać. 43 różnorodne zawody zapewniają platformę do rywalizacji w wielu dziedzinach, w tym także w technologii budowlanej, takiej jak Stolarstwo, co jest kluczowe dla branży budowlanej i rzemiosła.

Gdańsk jako gospodarz tego wydarzenia stwarza doskonałą atmosferę do spotkania młodych talentów i specjalistów z różnych krajów, co może przyczynić się do wymiany kulturowej i wzajemnego uczenia się. Obecność 100 000 widzów wskazuje na ogromne zainteresowanie wydarzeniem i potencjalne korzyści, jakie może przynieść dla uczestników i lokalnej społeczności.

Fakt, że marka Felder będzie wspierać kategorię: Technologia budowlana, ze szczególnym naciskiem na Stolarstwo, podkreśla znaczenie tej dziedziny i tworzeniu rzeczywistych produktów. Dzięki ich zaangażowaniu młodzi stolarze będą mogli pracować z najnowszymi narzędziami i maszynami, co pozwoli im osiągnąć najlepsze wyniki i czerpać korzyści z tej konkurencji.

Całe wydarzenie EuroSkills 2023 zapowiada się fascynująco i z pewnością przyczyni się do promocji wysokich standardów w kształceniu zawodowym oraz zwiększenia świadomości na temat znaczenia umiejętności rzemieślniczych w dzisiejszym świecie.

Grupa Felder, mająca swoją siedzibę w Hall w Tyrolu, jest czołowym globalnym dostawcą maszyn do obróbki drewna. Ich marki, takie jak Felder, Format4, Hammer i Mayer, zdobyły uznanie w branży dzięki wysokiej jakości i precyzji swoich produktów. Z zapałem zaangażowanych pracowników w 84 krajach i sieci ponad 270 punktów sprzedaży i serwisu, firma dostarcza doskonałe narzędzia do obróbki drewna klientom na całym świecie, trzymając się zasady “Wszystko z jednego źródła”.

Firma Felder Group KG utrzymuje swój nacisk na jakość i precyzję, co jest charakterystyczne dla maszyn produkowanych w Austrii. Mimo globalnych wyzwań, firma konsekwentnie utrzymuje swoje standardy i cieszy się reputacją jako niezawodny dostawca narzędzi do obróbki drewna.

Dzięki swoim markom – Felder Group zapewnia różnorodność i innowacyjność w dziedzinie maszyn do obróbki drewna, aby sprostać różnym potrzebom i oczekiwaniom klientów.

~Karolina Falgowska