HOLZ-HANDWERK 2024 – Odkrywaj. Doświadczaj. Realizuj.

HOLZ-HANDWERK 2024 – Odkrywaj. Doświadczaj. Realizuj.

Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie, które zamieni Norymbergę w globalne centrum innowacji w branży obróbki i przetwórstwa drewna. Od 19 do 22 marca 2024 roku, HOLZ-HANDWERK 2024 zaprasza profesjonalistów, przedstawicieli firm i pasjonatów z całej Europy do uczestnictwa w czterech dniach pełnych nowości, ekspertyz i inspiracji.

W trakcie czterech intensywnych dni HOLZ-HANDWERK, uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi produktami, maszynami do obróbki drewna, narzędziami elektrycznymi i pneumatycznymi, a także oprogramowaniem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Jest to wyjątkowa okazja do nawiązania kontaktów z kluczowymi przedstawicielami branży i omówienia najnowszych trendów.

Eksperci z firm będą dostępni dla Państwa, by dzielić się swoją wiedzą na temat innowacji, kierunków rozwoju oraz przyszłości przetwórstwa drewna. Osobiste spotkania z reprezentantami firm to szansa na pogłębienie wiedzy i zrozumienie, jak najnowsze technologie mogą być zastosowane w praktyce.

Targi HOLZ-HANDWERK to również miejsce, gdzie uczestnicy będą mogli eksplorować innowacyjne rozwiązania w oprogramowaniu oraz technologiach. To okno na świat najnowszych osiągnięć, które mogą zrewolucjonizować procesy pracy w branży drzewnej.

Nie tylko jednak nowości są atrakcją HOLZ-HANDWERK. Targi sprzyjają networkingowi, umożliwiając nawiązywanie kontaktów handlowych, uczestniczyć w wydarzeniach towarzyszących oraz wysłuchać czołowych prelegentów i liderów branży. To niepowtarzalna szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów oraz zdobycie cennych doświadczeń.

Targi HOLZ-HANDWERK odbywają się cyklicznie co dwa lata, równolegle z targami FENSTERBAU FRONTALE, które poświęcone są branży stolarki okiennej, drzwiowej oraz fasad. Podczas ostatniej edycji obie imprezy targowe zgromadziły ponad 28 500 odwiedzających z ponad 100 państw oraz 708 wystawców z 33 krajów.

Przedstawiciele targów serdecznie zapraszają do udziału w wydarzeniu! Wydarzeniu, które stanie się swoistym przeglądem przyszłości branży przetwórstwa drewna.

Więcej informacji: HOLZ-HANDWERK | Visit

~artykuł promocyjny