Targi LAS-EXPO w Kielcach… odbędą się w listopadzie

Targi LAS-EXPO w Kielcach… odbędą się w listopadzie

Organizatorzy targów LAS-EXPO, które już od 20 lat odbywają się na terenie Targów Kielce, zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu w nowym terminie. Targi odbędą się między 6 a 8 listopada, jak zwykle w towarzystwie wystawy Agrotech.

LAS-EXPO to jedno z największych wydarzeń, dedykowane branży drzewnej. Od 20 lat przedstawiciele branży spotykają się z firmami produkującymi sprzęt i maszyny służące do obróbki drzewnej. Jednak to nie tylko biznesowe spotkania między przedsiębiorcami. Dzięki współpracy z Lasami Państwowymi zarówno wystawcy, jak i zwiedzający mają okazję nawiązania bezpośredniego kontaktu z największym polskim dostawcą drewna. Las-Expo to doskonała okazja, aby zapoznać się z nowoczesnymi maszynami i narzędziami wykorzystywanymi w przemyśle drzewnym. Na ekspozycji, oprócz sprzętu, można zapoznać się z zaawansowanymi systemami informatycznymi, które na co dzień wykorzystywane są przez pracowników branży leśnej.
Dla organizatorów tegorocznej edycji najważniejszym aspektem jest jednak zapewnienie wystawcom i zwiedzającym bezpieczeństwa. To priorytet całej załogi Targów Kielce. Każda osoba wchodząca na teren targów zostanie poddana kontroli. Po wypełnieniu ankiety epidemiologicznej goście przechodzić będą przez bramkę dekontaminacyjną. Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa, a artykuły higieny osobistej będzie można kupić w wyznaczonych punktach. Częstej dezynfekcji poddawane są także klamki, poręcze i barierki, a więc miejsca, których dotykają zwiedzający.

~kafal