Stora Enso Poland S.A. wspiera WOŚP

Stora Enso Poland S.A. wspiera WOŚP

Przed zbliżającym się 32. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP), firma Stora Enso Poland S.A. postanowiła przyczynić się do szczytnej sprawy, angażując się w produkcję imponującej liczby 226 000 solidnych i kolorowych skarbonek z kartonu. W ścisłej współpracy z sztabem organizacyjnym WOŚP, ta inicjatywa nie tylko stanowi znaczący krok ku osiągnięciu celu “Płuca po pandemii”, ale także jest wyrazem zaangażowania firmy w pomoc społecznościom potrzebującym.

Firma Stora Enso Poland S.A. znana jest z zaawansowanych technologii i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie produkcji opakowań. Współpraca z WOŚP to dla nich nie tylko sposób na wykorzystanie swoich umiejętności w służbie społeczeństwu, ale także okazja do aktywnego uczestnictwa w jednej z najważniejszych charytatywnych inicjatyw w Polsce.

Skarbonki, wyprodukowane w zakładzie w Mosinie, to nie tylko puste puszki na datki. To symboliczny gest, który ma mobilizować społeczeństwo do aktywnego udziału w zbiórce na cele pulmonologiczne dla dzieci i dorosłych.

Dzięki zaangażowaniu firmy Stora Enso, te kolorowe skarbonki trafią do przestrzeni publicznej tysięcy miejscowości w Polsce, a także setek lokalizacji na różnych kontynentach. Stanowią one widoczny symbol solidarności, jaki można znaleźć na całym świecie, wprowadzając do akcji WOŚP międzynarodowy wymiar.

Podczas oficjalnej prezentacji skarbonek w Łodzi, reprezentanci Stora Enso Poland S.A. podkreślali, że ich zaangażowanie w tę inicjatywę to nie tylko wsparcie finansowe, ale również manifest solidarności i wspólnej troski o zdrowie społeczności. Przełamywanie granic i łączenie ludzi w dążeniu do jednego, szlachetnego celu stało się integralną częścią misji tej charytatywnej akcji.

Stora Enso Poland S.A. wkłada serce w produkcję skarbonek na rzecz WOŚP, udowadniając, że biznes może być siłą dobra społecznego. Odpowiedzialność społeczna staje się nie tylko hasłem, lecz praktyką, która przekracza granice krajowe. Dlatego każda z tych 226 000 skarbonek to nie tylko symboliczna puszka na datki, ale także manifest globalnej solidarności i zobowiązania do budowania lepszego świata poprzez czyny.

~kafal