Targi DREMA 2024 na światowej liście EUMABOIS!

Targi DREMA 2024 na światowej liście EUMABOIS!

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są w czołówce najważniejszych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki i przetwórstwa drewna. Jako jedyne wydarzenie w Polsce otrzymały rekomendację EUMABOIS!

Europejska Federacja Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS podczas spotkania w Wenecji zatwierdziła listę najważniejszych światowych wystaw obrabiarek do drewna, które zyskały rekomendację na rok 2024. Wśród 10 wyróżnionych międzynarodowych ekspozycji po raz kolejny znalazły się targi DREMA! Warto podkreślić, że poznańskie targi DREMA to jedyne targi w Polsce, które zakwalifikowane zostały do rekomendacji członkom Stowarzyszenia na 2024 rok.

– Rekomendację federacji EUMABOIS otrzymują tylko wybrane światowe wystawy. Jest to ogromne wyróżnienie, które znacząco podnosi prestiż targów DREMA, dając tym samym parterom, wystawcom i zwiedzającym znacznie większe możliwości dotarcia do międzynarodowego środowiska i nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami szeroko pojętej branży drzewnej i meblarskiej z całego świata – podkreśla Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA i DremaSilesia.

Na kongresie EUMABOIS w Wenecji, który odbywał się w terminie 5-6.10.2023, Polskę reprezentują: Andrzej Półrolniczak,  Prezes Zarządu Stowarzyszenie Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA, dyrektor targów DREMA oraz Tomasz Nieciąg, Członek Zarządu Stowarzyszenia DROMA, Prezes Zarządu ITA TOOLS.

Spotkanie z dyr. Andrzeja Półrolniczaka z Prezydentem firy Aimsad, Ismetem Toktas.

Europejska Federacja Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS to międzynarodowe stowarzyszenie, grupujące 13 europejskich krajów członkowskich, wspierające europejski przemysł maszyn i narzędzi do obróbki drewna na arenie międzynarodowej.

~źródło: Grupa MTP