25% taniej na SmartWOP

25% taniej na SmartWOP

Specjalna oferta cenowa na targach WoodTech 2024: Zamów SmartWOP i otrzymaj darmowy dostęp do wszystkich aplikacji tapio przez 6 miesięcy!

Na nadchodzących targach WoodTech 2024 firma HOMAG ogłasza wyjątkową promocję dla przedsiębiorców branży drzewnej. Każdy, kto skorzysta z tej oferty, będzie mógł cieszyć się nie tylko z zaawansowanego oprogramowania do projektowania mebli SmartWOP, ale również z bezpłatnego dostępu do wszystkich aplikacji dostępnych na platformie cyfrowej tapio przez pół roku.

Promocja obejmuje licencję na najnowszą wersję SmartWOP, a także gwarantuje 25% rabatu od ceny katalogowej tego oprogramowania. Jest to doskonała okazja, by pozyskać narzędzie, które zrewolucjonizuje proces projektowania i produkcji mebli. Trzeba jednak działać szybko, ponieważ promocja trwa jedynie od 5.03.2024 r. do 7.03.2024 r.

Zamówienie oprogramowania musi być potwierdzone w czasie trwania promocji, aby zakwalifikować się do korzyści oferowanych przez promocję. Oprócz znacznej zniżki na SmartWOP, klienci otrzymają także bezpłatny dostęp do wszystkich aplikacji tapio przez 6 miesięcy. Platforma ta oferuje szereg narzędzi wspomagających zarządzanie produkcją, takich jak twinio, ServiceBoard, MachineBoard, materialManager, serviceAssist, productionManager, MMR Mobile, intelliDivide Cutting, intelliDivide Nesting, intelliDivide Stacking, iFun Composer.

Warto również zaznaczyć, że promocja obejmuje wsparcie techniczne w pakiecie, co oznacza, że klienci mogą liczyć na pomoc w przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów związanych z korzystaniem z oprogramowania.

Dla przedsiębiorców poszukujących nowoczesnych rozwiązań cyfrowych do swoich zakładów produkcyjnych, ta oferta jest niezrównana. Pozwala ona nie tylko na znaczną oszczędność przy zakupie SmartWOP, ale także na dostęp do zaawansowanych narzędzi wspierających produkcję mebli przez 6 miesięcy.

Nie przegap okazji, aby uczynić swój zakład produkcyjny bardziej efektywnym i konkurencyjnym na rynku! Złap tę szansę podczas WoodTech 2024 i skorzystaj z promocji HOMAG już dziś!

~artykuł promocyjny